Agreton, 2013 yılının Mayıs ayında, hazır beton ve prefabrik yapı elemanları üretimi alanlarında faaliyette bulunmak üzere kuruldu. Bu alanda deneyimli yöneticileri ve personelleriyle, sektörün ihtiyaç duyduğu kalitede üretimi Uşak Organize Sanayi Bölgesi’nde sürdürmektedir.

Sürekli gelişime açık, çevreci yönetim felsefemizle, ana faaliyet konularımızda liderliği ön plana alarak iç ve dış müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak, teknolojik ve inovatif uygulamalara devamlı açık olup, sektörel bazda marka yaratmaktır.
Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda, ana faaliyet konularımızdaki gelişmeleri yakından takip etmek, üretim gamımızda yer alan ürünlerle ilgili olan tüm gelişmelerden haberdar olmak ve kuruma giren bilgileri çalışanlarımızla, tedarikçilerimizle ve toplumla paylaşmak, dinamik bir yapıda yer alarak kaliteden taviz vermeden ekonomik çözümler oluşturmaktır.

Agreton Duyurular:

Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda, Yeni Parsel baca elemanları ürün çeşitliliğimize girmiştir. Pis su bağlantı hatları inşaatında bina çıkışlarına kontrol ve müdahale amaçlı konan bacalara Parsel Bacası denir. Adından da anlaşılacağı üzere o parsele ait ve parselin sınırları içerisinde kalan müstakil bir imalattır.

YENİ MAKİNELİ ÜRETİM

UŞAK Orman İşletme Şefliği koordinasyonunda, Agreton Beton ve Yapı Elemanları San. Tiç. A.Ş. katılımı ile Sorkun Yaylasında ağaç dikme faaliyeti gerçekleştirildi. Etkinlikte Agreton Beton ve Yapı Elemanları San. Tiç. A.Ş. personeli tarafından 300 çam fidanı daha önce yangın geçirmiş araziye dikildi.

Tüm Duyurular...

Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda, ana faaliyet konularımızdaki gelişmeleri yakından takip etmek, üretim gamımızda yer alan ürünlerle ilgili olan tüm gelişmelerden haberdar olmak ve kuruma giren bilgileri çalışanlarımızla, ekonomik çözümler oluşturmaktır.

Tüm Duyurular...


Deneyimli yönetici ve personellerimizle, sektörün ihtiyaç duyduğu kalitede üretimini gerçekleştiriyoruz.