HAKKIMIZDA

ŞİRKET PROFİLİ

Agreton 2013 yılının Mayıs ayında, hazır beton ve prefabrik yapı elemanları üretimi alanlarında faaliyette bulunmak üzere kuruldu. Bu alanda deneyimli yöneticileri ve personelleriyle, sektörün ihtiyaç duyduğu kalitede üretimi Uşak Organize Sanayi Bölgesi’nde sürdürmektedir.

Agreton olarak, Uşak Organize Sanayi Bölgesinde ve Uşak Karma Organize sanayi Bölgesinde olmak üzere iki farklı beton santralimiz bulunmaktadır. Bunların dışında, Uşak Çuhadarlar köyü mevkinde iç ve dış ihtiyaçları karşılayan maden ocağımız ve yine Uşak Organize Sanayi Bölgesinde bulunan makineli üretim( parke, bordür, bims blok(briket) ve alt yapı elemanları) tesisimiz yer almaktadır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

  • Kalite belgesi standartlarına uygun olarak gerçekleştirilmesi amaçlı sistem gereklerini uygulamak,
  • Dökümante ettiğimiz tüm yönetim ve üretim sistemlerini etkin bir şekilde yürütmek,
  • Müşterilerimizin ihtiyaçlarına optimum düzeyde cevap vererek, koşulsuz memnuniyeti sağlamak,
  • Olabilecek tüm hata ve uygunsuzluklara en kısa sürede müdahale ederek düzeltici ve/veya önleyici tedbirleri tespit etmek ve uygulamak,
  • Kurumsal verimlilik ve performansımızın sürekliliğini sağlamak, bu doğrultuda müşteri memnuniyetini artırarak hedeflerimizi gerçekleştirmek.
Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda, ana faaliyet konularımızdaki gelişmeleri yakından takip etmek, üretim gamımızda yer alan ürünlerle ilgili olan tüm gelişmelerden haberdar olmak ve kuruma giren bilgileri çalışanlarımızla, tedarikçilerimizle ve toplumla paylaşmak, dinamik bir yapıda yer alarak kaliteden taviz vermeden ekonomik çözümler oluşturmaktır.
Sürekli gelişime açık, çevreci yönetim felsefemizle, ana faaliyet konularımızda liderliği ön plana alarak iç ve dış müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak, teknolojik ve inovatif uygulamalara devamlı açık olup, sektörel bazda marka yaratmaktır.